Pomoce dydaktyczne są ważnym elementem rozwoju dziecka. Wykorzystywanie ich w domu, a także w edukacji przedszkolnej wpływa na kreatywność, psychikę oraz spostrzegawczość malucha.

Specjalna seria kart przygotowanych przez sklep JUMAMI umożliwia zapoznanie dziecka ze światem natury. Specjalny zestaw zawiera 24 karty edukacyjne przedstawiające popularne owoce, które często można znaleźć we własnej spiżarni. Do wyboru są dwa zestawy. Pierwszy prezentuje owoce w całości, a drugi przekrojone na pół. Dodatkowo, można zakupić kompatybilną serię z podpisami owoców.

Owoce przedstawione zostały w formie kolorowych rysunków o przyjemnych dla oka barwach. Użycie szerokiej gamy kolorów sprawia, że karty są atrakcyjne dla maluchów, a zabawa nimi nie jest nudna. Co więcej, owoce przypominają prawdziwe, dzięki czemu nie ma dużej różnicy pomiędzy rysunkiem a rzeczywistością i dziecko z łatwością może zaaplikować nabytą wiedzę w rzeczywistości. Wiele badań wykazało, że pomoce edukacyjne z rysunkami znacznie wpływają na zmysł obserwacji dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl