Dostarczenie aspektów wizualnych jest istotną kwestią we wczesnej edukacji dziecka. Ponadto, warto zadbać o to, aby taka nauka odbywała się w formie zabawy. Pomoce edukacyjne oferowane przez sklep Jumami to zestawy kart wykonanych z wytrzymałego papieru. Można ich z powodzeniem używać do nauki w domu, ale także w edukacji przedszkolnej oraz szkolnej.

JUMAMI przygotowało specjalną serię kart przygotowującą dziecko na nauki czytania i pisania. Jest to między innymi zestaw z literami alfabetu składający się z 35 kart i zawierający także polskie znaki. Dostępne są dwa warianty zestawu - małe litery alfabetu lub wielkie. Bawiąc się nimi, dziecko w łatwy sposób zaznajamia się z zapisem liter, a także może nauczyć się zależności między literą, a jej artykulacją.

Litery zostały wydrukowane czarną czcionką na białym kartonie, dzięki czemu są bardzo dobrze widoczne i klarowne. Materiał, z jakiego karty edukacyjne zostały wykonane jest bardzo wysokiej jakości oraz dodatkowo wzmocniony, aby zapobiec ewentualnym uszkodzeniom, takim jak różnego typu załamania.

W dzisiejszych czasach ciężko nam sobie wyobrazić europejskie dziecko nie potrafiące czytać. Z umiejętnością tą niestety żadne z nich się nie rodzi. Muszą się więc tego nauczyć. Co możemy zrobić, aby umilić dzieciom naukę czytania i pisania? Bardzo pomocne w tym okażą się pomoce edukacyjne oferowane przez sklep JUMAMI. Takimi pomocami są karty edukacyjne zawierające polski alfabet.

Dlaczego są one praktyczne? Pomagają w rozwijaniu wyobraźni, ponieważ dzieci, gdy nauczą się już liter, mogą układać słowa. Karty edukacyjne sprawiają, że nauka może stać się miła dla dzieci. Sprawi to również, że nauczą się szybciej, ponieważ będzie to im sprawiać radość. Kolejną zaletą tych kart jest fakt, że mogą one stanowić pomoce terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych. 

Sklep JUMAMI ma w swojej ofercie zestaw kart edukacyjnych zawierający wielkie litery oraz oddzielny zestaw zawierający małe litery. Karty te są niezwykle praktyczne podczas nauki pisania i czytania zarówno w domu, jaki i w przedszkolu oraz we wczesnych etapach szkoły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl