Gdzie mieszkają zwierzęta?
Gdzie mieszkają zwierzęta

Gdzie mieszkają zwierzęta?

Nie brakuje nam pomysłów na ciekawe wykorzystanie kart edukacyjnych z ilustracjami zwierząt. Z myślą o najmłodszych, które uwielbiają zwierzątka i wszystko co jest z nimi związane proponujemy wspólną zabawę: "Gdzie mieszkają zwierzęta?"

Plansze edukacyjne dla przedszkolaków

Do tego celu przygotowaliśmy do pobrania za darmo plansze edukacyjne do samodzielnego wydrukowania (materiały do ściągnięcia pod postem, projekty mogą być wykorzystywane do celów niekomercyjnych). Do zabawy potrzebujemy dodatkowo karty edukacyjne, te z których korzystamy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów i są bezpieczne dla najmłodszych, to zdecydowanie zakup na lata i nieskończone możliwości ich wykorzystania. Jeśli jesteś posiadaczem 3 serii zwierząt marki JUMAMI, to masz do dyspozycji aż 72 kolorowe ilustracje ze zwierzętami, a do pobrania za darmo 4 karty z ich naturalnym środowiskiem: las, morze, łąka, gospodarstwo oraz dodatkowo zoo:

Pomoce edukacyjne do nauki w domu i w przedszkolu

Dzieci mają za zadanie odpowiedzieć na pytanie "Gdzie mieszkają zwierzęta?" i dopasować odpowiednie zwierzątko do ich miejsca zamieszkania. To wspaniały pomysł na spędzenie wspólnego czasu z dzieckiem grając w grę która wspiera rozwój i pobudza wyobraźnię. To doskonałe narzędzie które pomoże rozwinąć zmysł obserwacji i pamięci u przedszkolaka. Pokazujcie dzieciom karty edukacyjne, opowiadajcie ciekawostki, zwróćcie uwagę na elementy otaczającej nas przyrody oraz na cechy charakterystyczne zwierząt. Dodatkowo możemy ten wariant gry rozszerzyć o klasyfikację zwierząt, na te które lubią ciepło, a które zimno lub na te które potrafią latać i pływać. Pamiętajmy o tym, że każde dziecko jest inne, nie ma dwóch takich samych, więc do każdego trzeba podejść indywidualnie. Nie ma reguły jak szybko i w jakim tempie nasza pociecha będzie wykonywała polecone zadania do wykonania. Najważniejsze w tym jest to, żeby stworzyć odpowiednie warunki do nauki i starać się nie popełniać błędów. Pamiętaj to właśnie ty jesteś odpowiedzialny za swoje dziecko. Wybieraj więc mądrze materiały edukacyjne, gry czy zabawki, z których korzysta twoja pociecha. Rekomendujemy nasze zestawy pedagogiczne do pracy z dzieckiem ponieważ zadbano o jakość wydruku, troszcząc się o dobre odwzorowanie kolorów i wyraźny kontur oraz białe tło. Zwróć uwagę na zaokrąglone narożniki w kartach edukacyjnych, które są bezpieczne. Szczególnie polecamy produkt marki JUMAMI, który został wyprodukowany w Polsce.

Pliki (5)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl