Alfabet
Alfabet

Alfabet

Do naszych domowych zajęć pedagogicznych dołączył zestaw: Alfabet - duże litery.
Zestaw zawiera 35 trwałych kart edukacyjnych do kreatywnej nauki. Użyta czcionka w kolorze czarnym na białym tle jest bezszeryfowa, czyli pozbawiona wszelkich ozdobników, a końcówki jej znaków są proste i przystosowane dla dzieci. Znaki znajdujące się w zestawie: A Ą B C Ć D E Ę F G H I J K L Ł M N Ń O Ó P R S Ś T U W X Y Z Ź Ż , .
Alfabet został wydrukowany na grubym papierze o gramaturze 1050, który jest odporny na ewentualne zagniecenia. Karty są sztywne i wytrzymałe na przypadkowe uszkodzenia. Narożniki kart zostały zaokrąglone, aby nie stanowiły zagrożenia dla małych dzieci. Karty są dodatkowo jednostronnie wzmocnione folią. 
alfabet dla dzieci - duże litery, sklep JUMAMI
Na początek samogłoski. Pokazałam dziecku jak wygląda A, U, I. Czym różni się E, O, Y.
alfabet dla dzieci, wielkie litery, karty edukacyjne JUMAMI
Powoli w codziennych zaledwie kilkuminutowych ćwiczeniach, w krótkim czasie został wprowadzony obraz graficzny samogłosek. Poznawanie literek poprzez zabawę to skuteczny sposób na bezbolesną naukę. A dzięki systematycznej pracy dziecko bez problemu rozpoznaje dźwięki samogłosek i kojarzy je z wyglądem znaku. Etap uczenia odbywa się nadal według rytualnej strategii: powtarzania, wskazywania wypowiedzianej głoski, a wreszcie samodzielnego nazywania. Po poznaniu przez dziecko samogłosek, wprowadziłam do terapii kolejne litery z alfabetu.
zestaw kart edukacyjnych, litery z alfabetu, sklep JUMAMI
Skupienie uwagi przez dłuższy czas nie sprawia większych trudności, a jedynie czystą przyjemność ze wspólnej zabawy. Dzięki temu pojawia się jeszcze jedna ważna rzecz, początek świadomego uczenia się. 
Gdzie kupić?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl