Kolorowe miejsca - kolorowanki dla dzieci
Kolorowe miejsca - kolorowanki dla dzieci

Kolorowe miejsca - kolorowanki dla dzieci

Z myślą o najmłodszych dzieciach powstała seria rysunków do kolorowania. Na podstawie kolekcji plansz "Gdzie mieszkają zwierzęta" zostały stworzone kolorowanki dla dzieci. Pliki są już do pobrania za darmo (pod artykułem). Ich zaletą jest to, że można wydrukować kolorowankę na własnej domowej drukarce. A dalej już wystarczy naszykować kredki i do dzieła! Kolorowanie to nie tylko rozrywka i zabawa. Kolorując obrazki dzieci będą zwiększać sprawność manualną, doskonalić precyzję ruchów, rozwijać kreatywność.

Inspiracją do nich jak zawsze jest Miłosz, który na co dzień zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. I to co jego rówieśnikom przychodzi z łatwością, jemu przychodzi z trudem. Ale jest na to rada: trzeba ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Dobrze więc, aby rodzice wiedzieli, jak mogą wspierać swoje dzieci i uczyć je pokonywać trudności dnia codziennego.

Korzystając z ostatnich dni wakacji warto spędzić czas ze swoimi dziećmi. Do pobrania za darmo są 4 karty z ich naturalnym środowiskiem: las, morze, łąka, gospodarstwo oraz dodatkowo zoo. Jakie miejsca udało ci się zobaczyć podczas tych wakacji? Kolorując przygotowane i wybrane kolorowanki zachęć dziecko do wspólnej rozmowy o ciekawych miejscach, które udało Ci się zobaczyć podczas wakacji.

Pliki (5)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl