O mnie

 

Projekt JUMAMI to efekt metamorfozy, jaką przeszło moje życie po urodzeniu niepełnosprawnego dziecka. Kilka miesięcy temu postanowiłam podążać nową drogą. Chciałam zrobić coś, w co będę mogła włożyć całe serce i co pomoże nie tylko mojemu dziecku, ale też innym w walce o ich samodzielność. JUMAMI, to stosunkowo młoda firma stworzona przede wszystkim po to, aby wprowadzić na rynek pomoce dydaktyczne dla dzieci, pod tą marką tworzymy i produkujemy w Polsce, dzięki czemu mamy pod kontrolą jakość i ich wykonanie. Zabawy, w których można wykorzystać zestawy kart edukacyjnych JUMAMI rozwijają wyobraźnię, spostrzegawczość, pamięć, koordynację wzrokowo - ruchową, uwagę, umiejętność logicznego myślenia. Stymulują intencję komunikacyjną, wspomagają terapię wad wymowy, programowanie języka, poszerzanie zasobu słownika biernego i czynnego dziecka, naukę komunikacji alternatywnej i wspomagającej. Każdą pomoc można również wykorzystać jako element wspierający w terapii rozwoju mowy poprzez ćwiczenia oparte o kategoryzację i eliminację ze zbioru na podstawie jakiejś wybranej cechy.

Początki, jak można się domyślić, były trudne. Z uwagi na wykonywaną pracę zawodową i wychowywanie syna z MPD ciężko było zatrzymać się i zająć firmą w 100%, większość część czasu jednak pochłaniały sprawy związane z terapią i rehabilitacją dziecka. Faktycznie było ciężko wszystko pogodzić, ale udało się na dłuższą metę zachować równowagę, a teraz czuję się w tym bardzo dobrze i mam nadzieję, że wraz z rozwojem JUMAMI i ja będę się dalej rozwijać. W tym czasie okazało się, że są jednak wokół mnie osoby, które troszczą się o mnie, wspierają i pomagają w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Zdobyta wiedza i doświadczenie w byciu mamą niepełnosprawnego dziecka przekłada się na realizację niezwykłego projektu, który staje się bezcenną pomocą w nauce. Okazuje się, że nie tylko dla mojego syna, ale również dla innych dzieci. Autorskie produkty wspierają także terapię logopedyczną w gabinetach. Znalazłam najlepsze rozwiązanie: JUMAMI jeden system - wiele zastosowań. Już wiem co i dla kogo tworzę.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu ze mną poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep.jumami@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 697-429-029.

Serdecznie zapraszam!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl