Dlaczego warto skorzystać z kart edukacyjnych Jumami?

Nadchodzi czas, w którym dziecko musi opanować niełatwą sztukę pisania i czytania. Jak możemy mu w tym pomóc? Idealnym rozwiązaniem są pomoce dydaktyczne, chociażby takie jak karty edukacyjne. Ich największą zaletą jest to, że nauka z nich jest bardzo przyjemna, ponieważ łączy naukę i zabawę.
A przecież to dzieci lubią najbardziej.

Jak wyglądają takie karty edukacyjne?

Jest ich kilka rodzajów. Jednym są litery, z których dzieci mogą układać słowa. W taki sposób mogą się nauczyć pojedynczych liter. Dla dzieci, które już znają litery praktyczne okażą się karty edukacyjne zawierające podpisy znanych im na co dzień rzeczy np. zwierząt.

Jakie zalety mają takie karty?

Jedną zalet jest to, że korzystać z nich mogą również dzieci niepełnosprawne. Użyta czcionka w kolorze czarnym na białym tle jest bezszeryfowa, czyli pozbawiona wszelkich ozdobników, a końcówki jej znaków są proste i przystosowane dla dzieci. Mogą one stanowić pomoce terapeutyczne. Takie pomoce edukacyjne będą praktyczne zarówno w domu, przedszkolu jak i w szkole, gdy dzieci uczą się czytać. Gdzie możemy je kupić? Karty edukacyjne, które pomogą rozwijać umiejętności dzieci w swojej ofercie ma sklep JUMAMI.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl