Sklep JUMAMI prezentuje bogatą ofertę materiałów dydaktycznych, które znacznie usprawniają proces rozwoju dziecka. Przy zabawie kartami zauważono też pozytywny wpływ na kreatywność dziecka oraz spostrzegawczość.

Specjalne karty edukacyjne przyczyniają się do sprawniejszego rozwoju czytania i pisania. Takim typem kart jest seria podpisy, która umożliwia poznanie różnych nazw, np. zwierząt lub owoców. Zabawa tymi kartami zaznajamia dziecko z poprawną pisownią wyrazów oraz ich wymową, co w przyszłości może znacząco ułatwić naukę czytania i pisania. Oczywiste jest także to, że przy okazji takie pomoce edukacyjne pozytywnie wpływają na rozwój mowy. Co więcej, pozytywnie wpływają również na poszerzenie słownictwa malucha.

Zestaw kart z podpisami składa się 24 kart wykonanych z wytrzymałego materiału. Dostępny jest wariant podpisów wykonanych małymi literami lub wielkimi. Napisy zostały wykonane czarną czcionką na białym tle, dzięki czemu są bardzo proste do odczytania i dokładnie przedstawiają poprawną pisownię wyrazu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl