Prezent na Dzień Dziecka
Prezent na Dzień Dziecka

Prezent na Dzień Dziecka

Wybieranie prezentów dla dzieci wcale nie jest takie proste, jak się może wydawać. Wiele zabawek nie niesie bowiem ze sobą żadnych korzyści związanych z poznawaniem przez malucha otaczającego go świata, wiele zaś jest niskiej jakości. Tak więc - co wybrać, by mieć pewność, że jest to produkt naprawdę potrzebny i dobrej jakości? O tym poniżej.

Co może stać się przemyślanym prezentem dla malucha?

Kiedy zbliża się Dzień Dziecka, wielu dorosłych chce sprawić swoim dzieciom przyjemność mniejszym lub większym upominkiem. W takim dniu warto wręczać im jednak zabawki, które będą niosły ze sobą także wartości edukacyjne, a jednocześnie ich używanie będzie dla malca prawdziwą frajdą. Na takie zapotrzebowanie odpowiadają karty edukacyjne firmy JUMAMI. Obecnie można je kupić w specjalnie przygotowanych zestawach, o dużym zróżnicowaniu tematycznym: alfabet, owoce, zwierzęta (dostępne w kilku konfiguracjach). Są to karty przeznaczone szczególnie dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych, ale tak naprawdę sprawdzą się w czasie zabawy i nauki każdego malucha. Będą one pomocne w nauce pisania i czytania, ponieważ ułatwiają wprowadzanie liter, a co za tym idzie - zachęcają dzieci do ich poznawania, a później do układania i czytania całych wyrazów. Poszczególnych zestawów można używać samodzielnie, jednak wszystkie z nich tworzą spójny system nauczania, który jest dużą pomocą w zajęciach edukacyjnych najmłodszych. Karty JUMAMI rozwijają zarówno spostrzegawczość, myślenie przyczynowo-skutkowe, jak i pomagają w nauce swobodnej komunikacji. Co ważne, zestawy kart w edukacji dzieci mogą wykorzystywać rodzice, ale też nauczyciele, a nawet terapeuci. Każdy z zestawów pozwala zaś, by ćwiczenia zostały dopasowane do potrzeb, możliwości i umiejętności konkretnego kilkulatka.

zestaw kart edukacyjnych JUMAMI dla dzieci

Idealny prezent dla dzieci

Każdy z zestawów JUMAMI zawiera kilkadziesiąt kart edukacyjnych. Wszystkie z nich są proste, zawierają dobrze widoczne litery albo obrazki z wyraźnym, czarnym konturem - zawsze na białym tle. Sprawia to, że są bardzo czytelne, a kolory i projekt grafik pozwalają na ich łatwą identyfikację z przedmiotami rzeczywistymi, zachęcając dzieci do nauki poprzez zabawę. Karty są bardzo ciekawe, bo różnią się zarówno pod względem tematycznym (zwierzęta, owoce), jak i techniką przedstawienia (cień, kontur, przekrój). Do obrazków dopasowuje się zaś plakietki z podpisami (pisanymi małymi i dużymi literami). Zestawy kart JUMAMI to prezent dla dziecka, który posłuży mu przez długi czas, ponieważ wszystko wydrukowane jest na grubym i odpornym na zagniecenia papierze. Dzięki temu karty są sztywne i dość odporne na przypadkowe uszkodzenia. Ważne jest także to, że narożniki każdego kartonika są zaokrąglone, dlatego nie stanowią zagrożenia dla żadnego dziecka. Wszystkie karty JUMAMI są także jednostronnie wzmocnione folią, czyli laminatem. Wszystkie te aspekty sprawiają, że bardzo dobrze sprawdzą się w codziennej pracy z dzieckiem, gdyż są niezwykle wytrzymałe. Dzięki temu każdego dnia można wymyślać inne zadania, które ułatwią maluchowi naukę czytania oraz pisania.

 kolorowy obrazek, cień, kontur, etykieta - słoń

zwierzęta gospodarskie - zestaw kart edukacyjnych JUMAMI

karty dla dzieci

owoce - całe i połówki, gra dla dzieci

alfabet dla dzieci, duże litery

Gdzie kupić gotowe zestawy edukacyjne? 

Sklep JUMAMI - zestawy edukacyjne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl