wiosenne karty edukacyjne
wiosenne karty edukacyjne

Wiosenne karty edukacyjne

Uwielbiam wiosnę! Za słońce, za kolory, za radość jaką w sobie ma. Każdego roku to właśnie na wiosnę najbardziej czekam z utęsknieniem. W tym roku jest szczególna, bo taka oglądana z okna. Taka, którą trudno dotknąć, powąchać, przytulić.  Ale ona jest i za rok też będzie.

Przyroda wokół nas

Dla tych, co tęsknią za wiosną, pokazuję kilka wiosennych ujęć z naszymi kartami w roli głównej. Potraktujcie to jako inspirację do wspólnego planowania, wyjścia w góry, na spacer lub do lasu. Do spędzenia czasu z własną rodziną. Do wspólnej nauki podczas zabawy z dzieckiem na świeżym powietrzu. Seria pomocy edukacyjnych JUMAMI może wam w tym pomóc. Nie ma nic lepszego niż wspólne odkrywanie otaczającego nas świata, który jest piękny. Kontakt z naturą przynosi same korzyści. Doceńmy to co jest na wyciągniecie ręki, bo to co piękne zazwyczaj jest blisko.

#zostanwdomu

Każdy z nas musi sprostać nowej sytuacji. Nie zapominajmy o tym, że nasze dzieci w tym szczególnym czasie potrzebują naszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Rzeczywistość, która była poukładana została wywrócona do góry nogami. Dbajmy o nasze dzieci. Bądźmy z nimi. Rozmawiajmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl