wodoodporne karty edukacyjne
wodoodporne karty edukacyjne

Wodoodporne karty edukacyjne

Wykonaliśmy razem z dzieckiem test na wytrzymałość pomocy edukacyjnych JUMAMI. Wiemy z doświadczenia, że dla rodziców, opiekunów czy terapeutów przy zakupie kart edukacyjnych liczy się jakość i wytrzymałość. Jesteście ciekawi wyników testu? Czy karty po kąpieli w wodzie będą nadawały się do dalszej pracy z dzieckiem?

Super eksperyment i fajna zabawa

Każde dziecko lubi kiedy spędzamy wspólnie czas i jesteśmy tylko do jego dyspozycji. My podpowiadamy na naszym blogu jak efektywnie i w fajny sposób  wykorzystywać polskie karty edukacyjne marki JUMAMI. Chcemy też wam pokazać, że decydując się na ich zakup, będzie to zakup na lata. Dlatego decydujemy się wykonać test na ich wodoodporność. Przypominam, że nasze pomoce edukacyjne nie są wodoodporne, a więc nie są przeznaczone do zabawy pod wodą. Ale dlatego, że są solidnie wykonane, grube i pokryte laminatem powoduje, że jeśli zostaną zalane wodą, trafią przez nieuwagę do buzi dziecka, to po ich osuszeniu można z nich dalej korzystać. Pomoce edukacyjne po zanurzeniu w wodzie nawet kilka minut nadal są pełnowartościowym produktem.

 

Wytrzymałe pomoce edukacyjne

Oczywiście przypominamy, że wskazane jest aby karty były wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem i pod nadzorem osoby dorosłej, rodzica lub opiekuna. Nasz wodny eksperyment spełnił nasze oczekiwania w 100%. Nasz produkt jest godny polecenia i jest wykonany z najwyższą starannością. Świetnie sprawdzi się w terapii lub edukacji dzieci na różnym etapie ich rozwoju.

Tak wygląda produkt wyciągnięty z wody:

Tak wygląda produkt po osuszeniu:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl