Dobre pomoce dydaktyczne odgrywają ważną rolę w edukacji wszystkich dzieci, a zwłaszcza dzieci niepełnosprawnych. Kolorowe karty oferowane przez sklep JUMAMI wpływają na prawidłowy rozwój dziecka, poprawiając jego spostrzegawczość i kształtując kreatywność.

Na stronie JUMAMI można zakupić pomoce edukacyjne w formie kolorowych kart z rysunkami przedstawiającymi świat natury. Z ich pomocą dziecko może poznawać różne zwierzęta i uczyć się o otaczającym go środowisku. Obrazki przedstawiają zwierzątka leśne, domowe, a także takie, które można spotkać w zoo oraz owady, które można zaobserwować na łące. Przedstawione zwierzęta są naturalne, obrazki dobrze oddają rzeczywistość. Użycie przyjemnych barw i szerokiej gamy kolorów wzmacnia doznania wizualne.

Wszystkie karty zostały wykonane z wytrzymałego papieru odpornego na uszkodzenia, co umożliwia długą naukę i wielokrotne użycie. Co więcej, karty edukacyjne nie mają ostrych krawędzi, a rogi zostały łagodnie zaokrąglone, aby całkowicie zminimalizować możliwość zranienia się przez dziecko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl